пошук

класифікація

Гагароподібні
Гагарові
Пірникозоподібні
Пірникозові
Буревісникоподібні
Буревісникові
Качуркові
Пеліканоподібні
Пеліканові
Бакланові
Лелекоподібні
Чаплеві
Ібісові
Лелекові
Фламінгоподібні
Фламінгові
Гусеподібні
Качкові
Соколоподібні
Скопові
Яструбові
Соколові
Куроподібні
Тетерукові
Фазанові
Журавлеподібні
Журавлеві
Пастушкові
Дрохвові
Ржанкоподібні
Авдоткові
Ржанкові
Шилодзьобові
Куликосорокові
Бекасові
Тиркушкові
Поморникові
Чайкові
Алькові
Рябкоподібні
Рябкові
Голубоподібні
Голубові
Зозулеподібні
Кукушковые
Совоподібні
Сипухові
Совові
Дрімлюгоподібні
Дрімлюгові
Щуркоподібні
Щуркові
Сиворакшеподібні
Сиворакшеві
Рибалочкові
Бджолоїдкові
Одудоподібні
Одудові
Дятлоподібні
Дятлові
Горобцеподібні
Ластівкові
Жайворонкові
Плискові
Сорокопудові
Вивільгові
Шпакові
Воронові
Омелюхові
Пронуркові
Воловоочкові
Тинівкові
Кропив'янкові
Золотомушкові
Мухоловкові
Дроздові
Суторові
Довгохвостосиницеві
Ремезові
Синицеві
Повзикові
Підкоришникові
Ткачикові
В'юркові
Вівсянкові

Горобцеподібні

Turdidae | Дроздові

Білогуза кам'янка (Oenanthe leucura)
Соловейко рудохвостий (Cercotrichas galactotes)
Скеляр строкатий (Monticola saxatilis)
Скеляр синій (Monticola solitarius)
Дрізд Свенсона (Catharus ustulatus)
Дрізд чорноволий (Turdus atrogularis)
Дрізд Науманна (Turdus naumanni)
Дрізд строкатий (Zoothera dauma)

Трав'янка лучна

Трав'янка чорноголова

Трав'янка азіатська

Кам'янка звичайна

Кам'янка лиса

Кам'янка іспанська

Кам'янка пустельна

Кам'янка попеляста

Горихвістка звичайна

Горихвістка чорна

Вільшанка

Соловейко західний

Соловейко східний

Синьошийка

Синьохвіст тайговий

Чикотень

Дрізд гірський

Дрізд чорний

Дрізд білобровий

Дрізд співочий

Дрізд-омелюх

Paradoxornithidae | Суторові


Синиця вусата

Aegithalidae | Довгохвостосиницеві


Синиця довгохвоста

Remizidae | Ремезові


Ремез

Paridae | Синицеві


Гаїчка болотяна

Гаїчка-пухляк

Синиця чубата

Синиця чорна

Синиця блакитна

Синиця біла

Синиця велика

Sittidae | Повзикові

Стінолаз (Tichodroma muraria)

Повзик

Certhiidae | Підкоришникові


Підкоришник звичайний

Підкоришник короткопалий

Ploceidae | Ткачикові

Горобець скельний (Petronia petronia)
В'юрок сніговий (Montifringilla nivalis)

Горобець хатній

Горобець чорногрудий

Горобець польовий

Fringillidae | В'юркові

Чечевиця сибірська (Carpodacus roseus)
Чечевиця велика (Carpodacus rubicilla)
Смеречник (Pinicola enucleator)
Шишкар сосновий (Loxia pytyopsittacus)
Сірий снігур (Pyrrhula cineracea)

Зяблик

В'юрок

Щедрик

Зеленяк

Чиж

Щиглик

Коноплянка

Чечітка гірська

Чечітка звичайна

Чечітка біла

Чечевиця

Шишкар ялиновий

Шишкар білокрилий

Снігур

Костогриз

Emberizidae | Вівсянкові

Вівсянка городня (Emberiza cirlus)
Вівсянка жовтоброва (Emberiza chrysophrys)
Вівсянка лучна (Emberiza aureola)
Вівсянка скельна (Emberiza buchanani)
Вівсянка сивоголова (Emberiza caesia)

Просянка

Вівсянка звичайна

Вівсянка білоголова

Вівсянка гірська

Вівсянка очеретяна

Вівсянка-ремез

Вівсянка-крихітка

Вівсянка садова

Вівсянка чорноголова

Подорожник лапландський

Пуночка