search

Вступна інструкція.


2018-04-14| Andrew Simon

Так трапилось, що вступна інструкція була розміщена на сайті і показувалася для нових користувачів не одразу, тому багато із тих, хто вже давно на сайті про її існування може і не здогадуватися. Саме з метою ознайомлення із нею я зараз публікую її нижче!

Крім того, вважаю за доцільне всім користувачам сайту ознайомитися із записом у щоденнику Ільї Уколова "FAQ по сайту «Птицы Европейской части России»". Все описане у ньому у повній мірі стосується і сайту "Птахи України".

І Н С Т Р У К Ц І ЯУвага!


 • Будь ласка, не завантажуйте фотографії домашніх птахів (курей, папуг та будь-яких подібних) та диких птахів, що утримуються у неволі.

 • Фотографії звичайних міських птахів, таких як сірі ворони, горобці, голуби, сороки, бажано публікувати в обмеженій кількості, керуючись доцільністю та здоровим глуздом..

 • Фотографії обов’язково мають бути такої якості, аби зображених на них птахів можна було чітко визначити та віднести до певного виду.

 • Не варто додавати до фотографій зайві декоративними елементами (рамками, віньєтки та інші прикраси).

 • Неприпустимим є нанесення на зображення птахів «водяних знаків», що заважають уважно роздивитися та ідентифікувати птаха.

 • Кількість фотографій у серії може бути від 1 до 15. Оптимальна кількість становить 3-7 фотографій.

 • В одну серію завантажуються фотографії лише одного виду птахів. Будь ласка, не змішуйте в одній серії фотографії різних птахів, якщо Ви не впевнені, що вони належать до одного виду.

 • Всі фотографії в серії мають бути зроблені в один й той самий день, та в одному конкретному місці спостереження. Це є важливим фактором для проведення аналітичної роботи й подальшого використання бази даних спостереження птахів.

 • Будь ласка, завантажуйте фотографії розміром завширшки не менше 800px. Рекомендований розмір фотографій – 1000-1200px за шириною.

 • Бажано робити попереднє не художнє коригування фотографій (експозиція, кадрування, світло-тіньовий баланс тощо). Просимо Вас утриматися від завантаження фотографій, об’єм яких перевищує кілька Мб. Під час додавання фотографій занадто великого об’єму можуть виникнути проблеми з їх завантаженням на сайт.

 • Цю невеличку попередню інструкцію досвідчені користувачі проекту не бачать! Після завантаження 20 серій фотографій вона не буде набридати і Вам!


Успіхів!


1.

comments:
no comments


secret code

* all fields are required

calendar

2018

jan feb mar apr
may jun jul aug
sep oct nov dec

2017

jan feb mar apr
may jun jul aug
sep oct nov dec

2016

jan feb mar apr
may jun jul aug
sep oct nov dec

2015

jan feb mar apr
may jun jul aug
sep oct nov dec

rare birds records


Blackcap (Sylvia atricapilla)

© Ivan Lavrenchuk
2018-03-04
Novograd-Volynski

The first fact of bird wintering in the North Ukraine.


Rock Bunting (Emberiza cia)

© Evgeniy Man
2018-01-08Black Redstart (Phoenicurus ochruros)

© Vlad Gedziuk
2018-01-14
Ozero Basiv Kut m.Rivne

Rare specie in winter in the region.


Song Thrush (Turdus philomelos)

© Olexandr Ghryb
2018-02-10
Zhytomyr region, Romaniv district, village Myropil

May be it is first wintering bird of this specie in the region and one of some registration in winter for the North Ukraine.

more rarities...

Big Year 2018

supported by

1. Raldugina Oksana (251)
2. Kodrul Yuriy (236)
3. Pylypiuk Kostiantyn (222)
4. Komarovskyi Dmytro (214)
5. Chernolyev Yevgen (212)
6. Gedziuk Vlad (206)
7. Komarovskiy Alex (203)
8. Sevidov Viktor (193)
9. Petrovych Serhii (173)
10. Repin Andrii (168)

more...