пошук

класифікація

Гагароподібні
Гагарові
Пірникозоподібні
Пірникозові
Буревісникоподібні
Буревісникові
Качуркові
Пеліканоподібні
Пеліканові
Бакланові
Лелекоподібні
Чаплеві
Ібісові
Лелекові
Фламінгоподібні
Фламінгові
Гусеподібні
Качкові
Соколоподібні
Скопові
Яструбові
Соколові
Куроподібні
Тетерукові
Фазанові
Журавлеподібні
Журавлеві
Пастушкові
Дрохвові
Ржанкоподібні
Авдоткові
Ржанкові
Шилодзьобові
Куликосорокові
Бекасові
Тиркушкові
Поморникові
Чайкові
Алькові
Рябкоподібні
Рябкові
Голубоподібні
Голубові
Зозулеподібні
Кукушковые
Совоподібні
Сипухові
Совові
Дрімлюгоподібні
Дрімлюгові
Щуркоподібні
Щуркові
Сиворакшеподібні
Сиворакшеві
Рибалочкові
Бджолоїдкові
Одудоподібні
Одудові
Дятлоподібні
Дятлові
Горобцеподібні
Ластівкові
Жайворонкові
Плискові
Сорокопудові
Вивільгові
Шпакові
Воронові
Омелюхові
Пронуркові
Воловоочкові
Тинівкові
Кропив'янкові
Золотомушкові
Мухоловкові
Дроздові
Суторові
Довгохвостосиницеві
Ремезові
Синицеві
Повзикові
Підкоришникові
Ткачикові
В'юркові
Вівсянкові

100 останніх оновлень


2019-06-18. Олег Шеремет: Сиворакша.

2019-06-17. Максим Рудік: Плиска мала жовтоголова, Олег Сніцар: Бджолоїдка, Коловодник чорний, Очеретянка ставкова, Канюк степовий, Олег Шеремет: Підсоколик великий, Олексій Комаровський: Канюк степовий, Ластівка берегова, Бджолоїдка, Олексій Сапуга: Коловодник чорний, Юліан Малярчук: Квак, Курочка водяна, Лебідь-шипун, Яков Степанов: Бугайчик, Соловейко східний, Лебідь-шипун, Трав'янка лучна, Плиска жовта, Зеленяк.

2019-06-16. Максим Рудік: Пірникоза чорношия, Рибалочка, Олег Сніцар: Підсоколик великий, Кулик-сорока, Мородунка, Крячок чорний, Сорокопуд чорнолобий, Крячок річковий, Крячок малий, Олег Шеремет: Чепура мала, Олексій Комаровський: Крячок малий, Мородунка, Підсоколик великий, Коловодник чорний, Ремез, Очеретянка ставкова, Юліан Малярчук: Яструб великий.

2019-06-15. Олександр Ковальчук: Бджолоїдка, Вівсянка звичайна, Сорокопуд терновий, Лунь очеретяний, Кропив'янка прудка, Зеленяк, Олексій Комаровський: Сорокопуд чорнолобий, Кулик-сорока.

2019-06-14. Ольга Лавренчук: Крячок рябодзьобий, Роман Яремчук: Кам'янка звичайна, Горлиця садова, Горлиця садова, Горобець хатній, Горобець хатній, Горихвістка чорна, Серпокрилець чорний.

2019-06-13. Максим Рудік: Сич хатній, Олег Шеремет: Крячок малий, Квак, Кулик-сорока, Олексій Комаровський: Дрімлюга.

2019-06-12. Віталій Казанник: Сапсан, Сивка звичайна, Скопа, Голуб-синяк, Грицик великий, Лелека чорний, Побережник ісландський, Горіхівка, Кулик-довгоніг, Максим Рудік: Очеретянка прудка, Олексій Сапуга: Дрімлюга.

2019-06-11. Віталій Казанник: Казарка білощока, Дмитро Комаровський: Бджолоїдка, Ластівка берегова, Підсоколик великий, Крячок чорний, Совка, Сиворакша, Лежень, Мартин тонкодзьобий, Чапля руда, Пісочник морський, Галагаз, Мартин малий, Мартин середземноморський, Кулик-довгоніг, Крячок рябодзьобий, Щеврик польовий, Кам'янка лиса, Наталія Колісніченко: Побережник білий, Олег Шеремет: Побережник білий, Сергій Травелян: Кропив'янка садова, Яков Степанов: Пісочник малий, Вівчарик-ковалик, Бугайчик, Очеретянка чагарникова, Очеретянка лучна, Очеретянка велика, Шуліка чорний, Шуліка чорний, Боривітер звичайний, Канюк звичайний.

2019-06-10. Еліна Літовкіна: Бджолоїдка, Змієїд, Трав'янка лучна, Плиска жовта, Станіслав Гр: Зяблик.

2019-06-09. Іван Лавренчук: Горихвістка звичайна, Осоїд, Андрій Сімон: Плиска чорноголова, Коноплянка, Сорокопуд терновий, Плиска жовта, Шуліка чорний, Жайворонок польовий, Коноплянка, Плиска жовта, Галка, Сорокопуд терновий, Кропив'янка сіра, Соловейко східний, Кам'янка звичайна, Кам'янка звичайна, Кирило Горшков: Крячок малий, Крячок річковий, Лебідь-шипун, Чирянка велика, Очеретянка індійська, Горобець хатній, Кропив'янка садова, Вівсянка садова, Кам'янка звичайна, Вівсянка звичайна, Огар, Кам'янка звичайна, Кам'янка звичайна, Канюк звичайний, Канюк звичайний, Шуліка чорний, Сорокопуд чорнолобий, Крячок малий, Олег Сніцар: Дрімлюга, Сорокопуд терновий, Олег Шеремет: Пісочник малий, Сорока, Берестянка звичайна, Сергій Травелян: Побережник білий, Кулик-сорока, Кобилочка річкова, Станіслав Гр: Курочка водяна, Юліан Малярчук: Сова довгохвоста.

2019-06-08. Виталий Мосиенко: Серпокрилець чорний, Щиглик, Віталій Отрошко: Рибалочка, Чапля сіра, Олег Шеремет: Шуліка чорний, Юліан Малярчук: Канюк звичайний.

2019-06-07. Олег Шеремет: Пірникоза чорношия, Плиска мала жовтоголова, Юліан Малярчук: Канюк звичайний.

2019-06-06. Елена Павленко: Серпокрилець білочеревий, Сорокопуд терновий, Очеретянка чагарникова, Горобець польовий, Олег Шеремет: Пірникоза чорношия, Попелюх, Юліан Малярчук: Яструб великий.

2019-06-05. Олег Сніцар: Крячок білощокий, Роман Яремчук: Очеретянка чагарникова.

2019-06-04. Костянтин Пилипюк: Мартин тонкодзьобий, Лежень, Очеретянка чагарникова, Вивільга, Олег Шеремет: Вівсянка садова, Мухоловка сіра, Чапля жовта, Роман Яремчук: Голуб сизий, Квак, Крячок білощокий, Чечевиця, Горобець польовий, Кропив'янка сіра, Лебідь-шипун, Бугайчик, Очеретянка велика, Синьошийка, Плиска мала жовтоголова, Коноплянка, Ластівка сільська, Чернь білоока, Попелюх, Пірникоза чорношия, Чепура мала, Чапля руда, Чапля сіра, Сорокопуд терновий, Сорокопуд терновий, Мартин каспійський, Плиска жовта, Чепура велика, Крижень, Зеленяк, Лунь очеретяний, Очеретянка лучна, Зозуля, Мартин жовтоногий, Сергій Травелян: Очеретянка лучна, Вівчарик-ковалик, Чайка, Ремез, Коловодник звичайний, Грицик великий, Юліан Малярчук: Припутень, Ластівка сільська.

2019-06-03. Іван Лавренчук: Кобилочка-цвіркун, Андрій Сімон: Ластівка міська, Олег Шеремет: Просянка, Чапля руда, Костогриз, Сергій Рижков: Коловодник чорний, Юліан Малярчук: Лунь очеретяний.

2019-06-02. Василь Боднар: Ворона сіра, Боривітер звичайний, Плиска жовта, Очеретянка чагарникова, Підорлик малий, Віталій Отрошко: Мартин звичайний, Лелека білий, Евгений Чернолев: Гагара чорношия, Елена Павленко: Квак, Зозуля, Чайка, Чепура велика, Горлиця звичайна, Инна Киселева: Очеретянка чагарникова, Кирило Горшков: Мартин жовтоногий, Синьошийка, Куріпка сіра, Олег Сніцар: Плиска жовта, Олександр Гриб: Кропив'янка садова, Дрізд-омелюх, Щеврик червоногрудий, Очеретянка велика, Очеретянка лучна, Очеретянка чагарникова, Чикотень, Кібчик, Горихвістка звичайна, Сова сіра, Мухоловка строката, Мухоловка білошия, Сова бородата, Сова бородата, Кобилочка-цвіркун, Мухоловка сіра, Припутень, Широконіска, Чечевиця, Сорокопуд чорнолобий, Пірникоза мала, Лебідь-кликун, Пірникоза сірощока, Чапля сіра, Мартин чорнокрилий, Крижень, Чернь білоока, Брижач, Пісочник великий, Побережник червоногрудий, Побережник чорногрудий, Мартин малий, Чепура мала, Чечевиця, Мартин каспійський, Перепілка, Станіслав Гр: Очеретянка велика, Юліан Малярчук: Бджолоїдка, Крячок чорний, Яструб великий, Вівчарик-ковалик, Яструб великий, Яструб великий.

2019-06-01. Елена Павленко: Осоїд, Гриф чорний, Яструб великий, Мухоловка білошия, Очеретянка лучна, Очеретянка велика, Трав'янка чорноголова.

2019-05-31. Іван Лавренчук: Лунь лучний, Просянка, Евгений Чернолев: Очеретянка ставкова, Елена Павленко: Пірникоза чорношия, Синьошийка, Кропив'янка рябогруда, Плиска мала жовтоголова, Лелека білий, Плиска жовта, Максим Рудік: Кобилочка річкова.

2019-05-30. Максим Рудік: Нерозень, Кропив'янка рябогруда.

2019-05-29. Александр Резников: Дрімлюга, Влад Гедзюк: Скопа, Осоїд, Куріпка сіра, Кулик-довгоніг, Мартин малий, Крячок білощокий, Крячок білокрилий, Зозуля, Серпокрилець чорний, Бджолоїдка, Ластівка берегова, Ластівка сільська, Кобилочка солов'їна, Кобилочка річкова, Кобилочка-цвіркун, Очеретянка прудка, Очеретянка лучна, Очеретянка ставкова, Очеретянка чагарникова, Очеретянка велика, Кропив'янка прудка, Кропив'янка сіра, Мухоловка сіра, Мухоловка білошия, Трав'янка лучна, Кам'янка звичайна, Горихвістка звичайна, Гаїчка болотяна, Синиця біла, Горобець хатній, Чечевиця, Инна Киселева: Міхахеліс, Наталія Колісніченко: Очеретянка лучна, Кам'янка звичайна, Чайка, Сорокопуд терновий, Олег Шеремет: Очеретянка чагарникова.

2019-05-28. Іван Лавренчук: Посмітюха, Дмитро Комаровський: Лунь лучний, Чечевиця, Сорокопуд терновий, Берестянка звичайна, Кропив'янка прудка, Горихвістка звичайна, Горихвістка чорна, Ольга Гайдук: Сорокопуд чорнолобий, Вивільга, Бджолоїдка, Ластівка берегова.

2019-05-27. Іван Лавренчук: Кобилочка-цвіркун, Перепілка, Василь Боднар: Гаїчка болотяна, Ластівка сільська, Горихвістка чорна, Щеврик лісовий, Канюк звичайний, Шпак звичайний, Щедрик, Галка, Підкоришник звичайний, Повзик, Кирило Горшков: Горихвістка звичайна, Ластівка сільська, Наталія Колісніченко: Горихвістка чорна, Щедрик, Лелека чорний, Очеретянка чагарникова, Олег Шеремет: Кам'янка звичайна, Ольга Гайдук: Пірникоза мала, Чапля руда, Кропив'янка сіра, Кропив'янка прудка, Поліна Тимків: Мухоловка сіра, Кропив'янка прудка, Синьошийка, Очеретянка лучна, В'юрок, Мухоловка строката, Вівчарик жовтобровий, Мухоловка білошия, Кропив'янка чорноголова, Курочка водяна, Сергій Травелян: Очеретянка чагарникова, Бджолоїдка.

2019-05-26. Віталій Отрошко: Синьошийка, Підорлик малий, Канюк звичайний, Одуд, Евгений Чернолев: Лебідь-шипун, Инна Киселева: Очеретянка чагарникова, Максим Рудік: Щеврик лучний, Ластівка міська, Олег Сніцар: Дрізд співочий, Вивільга, Ремез, Ластівка сільська, Лунь очеретяний, Олег Шеремет: Синиця чубата, Ольга Гайдук: Мартин жовтоногий, Лиска, Юліан Малярчук: Яструб великий.

2019-05-25. Іван Лавренчук: Посмітюха, Валерій Книш: Зозуля, Віталій Отрошко: Ремез, Инна Киселева: Щеврик лісовий, Щеврик лісовий, Костянтин Пилипюк: Шпак рожевий, Сорокопуд чорнолобий.

2019-05-24. Іван Лавренчук: Горихвістка чорна, Жайворонок польовий, Евгений Чернолев: Шпак рожевий, Квак, Осоїд, Чапля руда, Очеретянка індійська, Сиворакша, Галагаз, Щеврик польовий, Сивка морська, Кропив'янка прудка, Соловейко східний, Орел-карлик, Ольга Гайдук: Очеретянка велика, Очеретянка велика, Крижень, Зозуля, Лелека білий, Фазан.

2019-05-23. Василь Боднар: Плиска жовта, Чайка, Жайворонок польовий, Щеврик червоногрудий, Побережник чорногрудий, Пісочник великий, Пісочник малий, Косар, Крячок білокрилий, Крячок білощокий, Мартин звичайний, Чепура велика, Зеленяк, Зозуля, Очеретянка велика, Трав'янка чорноголова, Ворона сіра, Пірникоза чорношия, Віталій Отрошко: Бджолоїдка, Максим Нечипорук: Курочка водяна, Максим Рудік: Серпокрилець чорний, Журавель сірий, Наталія Колісніченко: Берестянка звичайна, Вивільга, Дятел сирійський, Ластівка берегова, Олег Шеремет: Трав'янка лучна, Ластівка міська, Куріпка сіра, Вивільга, Серпокрилець чорний, Кропив'янка сіра, Вівсянка звичайна, Сорокопуд терновий, Лунь очеретяний, Ластівка берегова, Рибалочка, Кропив'янка рябогруда, Очеретянка велика, Юліан Малярчук: Припутень, Лелека білий, Канюк звичайний, Канюк звичайний, Плиска біла, Трав'янка чорноголова, Кропив'янка сіра, Горихвістка чорна, Плиска жовта, Одуд, Лунь очеретяний, Чапля сіра, Мартин жовтоногий, Кропив'янка прудка, Кропив'янка сіра, Дрізд чорний, Ластівка сільська, Лунь очеретяний, Лунь лучний.

2019-05-22. Валерій Книш: Лиска, Бджолоїдка, Синьошийка, Попелюх, Очеретянка велика, Плиска жовта, Сорокопуд терновий, Мартин звичайний, Крячок білощокий, Василь Боднар: Шуліка чорний, Чоботар, Мартин жовтоногий, Вівсянка очеретяна, Очеретянка лучна, Максим Нечипорук: Лунь лучний, Крук, Лелека чорний.

2019-05-21. Костянтин Пилипюк: Чечевиця, Горобець хатній, Максим Нечипорук: Трав'янка чорноголова, Сергій Петрович: Мухоловка білошия, Мухоловка мала, Вівчарик жовтобровий, Лунь польовий.

2019-05-20. Максим Нечипорук: Коноплянка, Сергій Петрович: Підорлик малий, Кобилочка річкова, Кропив'янка сіра, Пірникоза велика, Чечевиця, Кропив'янка рябогруда, Пірникоза чорношия, Лелека чорний, Сорокопуд терновий, Сергій Травелян: Вивільга, Кропив'янка рябогруда, Квак, Сорокопуд чорнолобий, Жайворонок лісовий, Станіслав Гр: Боривітер звичайний, Яков Степанов: Лунь очеретяний, Бджолоїдка.

2019-05-19. Евгений Чернолев: Костогриз, Мухоловка білошия, Инна Киселева: Квак, Ластівка берегова, Кропив'янка сіра, Бджолоїдка, Бджолоїдка, Бджолоїдка, Кропив'янка сіра, Кирило Горшков: Одуд, Голуб-синяк, Зозуля, Осоїд, Квак, Сорокопуд терновий, Лунь очеретяний, Крячок чорний, Баклан великий, Канюк звичайний, Бджолоїдка, Крячок білокрилий, Костянтин Пилипюк: Берестянка звичайна, Мухоловка сіра, Соловейко східний, Чапля жовта, Кулик-довгоніг, Яструб коротконогий, Квак, Чернь білоока, Пірникоза сірощока, Чернь червонодзьоба, Сова вухата, Підорлик малий, Лелека чорний, Осоїд, Дерихвіст лучний, Очеретянка лучна, Мухоловка мала, Плиска чорноголова, Максим Нечипорук: Крячок чорний, Наталія Колісніченко: Осоїд, Бджолоїдка, Одуд, Сорокопуд терновий, Олег Сніцар: Кам'янка звичайна, Олексій Комаровський: Зозуля, Чечевиця, Очеретянка лучна, Соловейко східний, Кропив'янка рябогруда, Сорокопуд терновий, Крячок річковий, Крячок білощокий.

2019-05-18. Виталий Мосиенко: Чикотень, Віталій Отрошко: Крутиголовка, Жайворонок польовий, Кирило Горшков: Шуліка чорний, Плиска жовта, Лелека білий, Чапля руда, Крячок річковий, Чепура велика, Квак, Чепура велика, Олег Марцун: Бджолоїдка.

2019-05-17. Катерина Кужель: Очеретянка велика, Плиска жовта, Максим Рудік: Баранець звичайний, Крячок чорний, Яков Степанов: Крячок білокрилий, Кобилочка солов'їна, Синиця вусата, Кропив'янка сіра, Мартин звичайний, Крук, Ластівка міська.

2019-05-16. Катерина Кужель: Широконіска, Берестянка звичайна, Максим Нечипорук: Очеретянка лучна, Олег Шеремет: Очеретянка ставкова, Крячок річковий, Соловейко східний, Ластівка сільська, Бджолоїдка, Баклан великий, Нерозень, Коловодник звичайний, Петро Кондрат: Дрізд чорний, Повзик, Чикотень, Сергій Рижков: Пісочник малий, Коловодник звичайний.

2019-05-15. Василь Боднар: Дятел середній, Сорокопуд терновий, Крячок чорний, Володимир Попенко: Деркач, Инна Киселева: Берестянка звичайна, Мухоловка сіра, Мухоловка сіра, Катерина Кужель: Горлиця звичайна, Крячок білокрилий, Максим Нечипорук: Очеретянка велика, Припутень, Олександр Ковальчук: Дрізд співочий, Зозуля, Курочка водяна, Горлиця садова, Костогриз, Голуб сизий, Плиска біла, Плиска жовта, Чепура велика, Чапля сіра, Трав'янка лучна, Сергій Рижков: Коловодник чорний, Брижач, Коловодник звичайний.

2019-05-14. Василь Боднар: Чапля сіра, Зяблик, Вільшанка, Підкоришник звичайний, Канюк звичайний, Мухоловка білошия, Пірникоза мала, Инна Киселева: Вивільга, Кропив'янка чорноголова, Катерина Кужель: Вівчарик весняний, Максим Нечипорук: Сорокопуд сірий, Олег Марцун: Вівчарик жовтобровий, Мухоловка білошия, Петро Кондрат: Вільшанка, Лелека білий, Шпак звичайний, Чорний лебідь, Роман Яремчук: Горлиця садова, Сергій Рижков: Чапля сіра.

2019-05-13. Іван Лавренчук: Підорлик малий, Катерина Кужель: Дрізд співочий, Максим Нечипорук: Крутиголовка, Лунь очеретяний, Крячок білощокий, Плиска жовта, Максим Рудік: Сорокопуд терновий, Деркач, Наталія Колісніченко: Кропив'янка сіра, Очеретянка ставкова, Попелюх, Чернь чубата, Оксана Ралдугіна: Змієїд, Змієїд, Сергій Рижков: Коловодник чорний.

2019-05-12. Валерій Книш: Ластівка сільська, Лиска, Виталий Мосиенко: Пірникоза велика, Очеретянка велика, Очеретянка велика, Пірникоза велика, Віталій Отрошко: Вівсянка звичайна, Дмитро Комаровський: Дрізд співочий, Мухоловка мала, Серпокрилець чорний, Мухоловка білошия, Кропив'янка сіра, Крячок малий, Соловейко східний, Вивільга, Евгений Чернолев: Плиска чорноголова, Чоботар, Галагаз, Побережник чорногрудий, Крячок річковий, Ластівка сільська, Крячок малий, Плавунець круглодзьобий, Чапля жовта, Шуліка чорний, Пелікан рожевий, Инна Киселева: Пірникоза чорношия, Рибалочка, Катерина Кужель: Вівсянка чорноголова, Максим Рудік: Берестянка звичайна, Кулик-довгоніг, Побережник чорногрудий, Кропив'янка сіра, Наталія Колісніченко: Трав'янка лучна, Очеретянка ставкова, Шуліка чорний, Ластівка сільська, Крячок річковий, Олег Марцун: Куріпка сіра, Олег Сніцар: Курочка водяна, Очеретянка велика, Зозуля, Петро Кондрат: Зяблик, Сергій Рижков: Коловодник чорний, Сергій Травелян: Мухоловка сіра, Берестянка звичайна.

2019-05-11. Александр Резников: Берестянка звичайна, Андрій Сімон: Кобилочка солов'їна, Орлан-білохвіст, Василь Боднар: Омелюх, Канюк звичайний, Очеретянка лучна, Очеретянка чагарникова, Плиска гірська, Сич хатній, Шпак звичайний, Соловейко західний, Повзик, Пірникоза мала, Крутиголовка, Виталий Мосиенко: Лиска, Владислав Чернолєв: Горихвістка звичайна, Курочка водяна, Квак, Горихвістка чорна, Боривітер звичайний, Евгений Чернолев: Міхахеліс, Сорокопуд чорнолобий, Голуб сизий, Инна Киселева: Соловейко східний, Очеретянка ставкова, Зозуля, Пірникоза велика, Катерина Кужель: Вівчарик жовтобровий, Кропив'янка рябогруда, Максим Рудік: Крячок білощокий, Ольга Гайдук: Ремез, Сергій Рижков: Пісочник морський, Коловодник великий.

2019-05-10. Владислав Чернолєв: Щеврик польовий, Мартин малий, Очеретянка велика, Дмитро Петриченко: Квак, Евгений Чернолев: Побережник червоногрудий, Бджолоїдка, Крутиголовка, Зозуля, Кропив'янка рябогруда, Підсоколик великий, Горихвістка звичайна, Орлан-білохвіст, Катерина Кужель: Кропив'янка прудка, Вівсянка садова, Петро Гринюк: Золотомушка червоночуба, Петро Кондрат: Мухоловка білошия.

2019-05-09. Виталий Мосиенко: Очеретянка велика, Владислав Чернолєв: Чапля жовта, Евгений Чернолев: Очеретянка індійська, Мухоловка сіра, Крячок білощокий, Крячок білокрилий, Крячок річковий, Лелека чорний, Вивільга, Инна Киселева: Чапля руда, Попелюх, Чернь чубата, Лиска, Крижень, Крячок чорний, Катерина Кужель: Жайворонок польовий, Трав'янка лучна, Кам'янка звичайна, Костянтин Пилипюк: Сиворакша, Сорокопуд терновий, Куріпка сіра, Вівчарик жовтобровий, Орел-карлик, Балабан, Баклан великий, Наталія Колісніченко: Соловейко східний, Бугайчик, Олег Марцун: Кропив'янка сіра, Вивільга, Дрімлюга, Крутиголовка, Сорокопуд терновий, Петро Кондрат: Дрізд співочий, Сергій Рижков: Дрізд чорний, Чикотень, Дрізд співочий, Припутень, Жовна сива, Вільшанка.

2019-05-08. Инна Киселева: Підсоколик великий, Катерина Кужель: Галагаз, Лунь очеретяний, Лунь очеретяний, Костянтин Пилипюк: Побережник білохвостий, Побережник малий, Побережник червоногрудий, Чепура мала, Крячок білощокий, Ластівка даурська, Горобець чорногрудий, Кропив'янка рябогруда, Очеретянка велика, Пісочник морський, Жайворонок степовий, Максим Нечипорук: Кропив'янка прудка, Наталія Колісніченко: Пірникоза чорношия, Крячок річковий, Набережник, Ластівка сільська, Мартин жовтоногий, Олег Шеремет: Зозуля, Крячок білокрилий, Бугайчик, Ольга Гайдук: Лебідь-шипун, Сергій Травелян: Лебідь-шипун, Лелека білий, Фазан, Юліан Малярчук: Боривітер звичайний, Зозуля, Мухоловка білошия, Кропив'янка сіра, Трав'янка лучна, Лелека білий.

2019-05-07. Василь Боднар: Гуска сіра, Гуска сіра, Гуска сіра, Дрізд співочий, Кропив'янка сіра, Косар, Чапля сіра, Квак, Баклан великий, Зозуля, Підсоколик великий, Яструб великий, Дмитро Комаровський: Одуд, Просянка, Очеретянка лучна, Катерина Кужель: Кобилочка солов'їна, Квак, Наталія Колісніченко: Серпокрилець чорний, Ольга Гайдук: Фазан, Ластівка сільська, Сергій Травелян: Соловейко східний, Ластівка берегова, Яков Степанов: Плиска жовта, Плиска жовта, Синиця блакитна, Вільшанка, Коловодник болотяний, Брижач, Лелека чорний, Коловодник чорний, Коловодник чорний.

2019-05-06. Іван Лавренчук: Дятел білоспинний, Щеврик лісовий, Василь Боднар: Грак, Дятел звичайний, Дятел сирійський, Боривітер звичайний, Горобець польовий, Сойка, Шпак звичайний, Вікторія О: Баклан великий, Катерина Кужель: Мухоловка білошия, Зяблик, Максим Рудік: Одуд, Синиця біла, Ремез, Олексій Комаровський: Мухоловка строката, Кропив'янка чорноголова, Ольга Гайдук: Соловейко східний, Сорокопуд терновий, Петро Кондрат: Дятел трипалий, Плиска гірська, Плиска біла, Бджолоїдка, Мартин сивий, Мартин сивий.

2019-05-05. Іван Лавренчук: Вивільга, Василь Боднар: Горлиця садова, Дрізд чорний, Шуліка чорний, Лунь очеретяний, Припутень, Синиця велика, Кропив'янка чорноголова, Вівчарик весняний, Виталий Мосиенко: Очеретянка ставкова, Крячок річковий, Віталій Отрошко: Яструб малий, Припутень, Зозуля, Ластівка берегова, Евгений Чернолев: Мартин східний, Мартин тонкодзьобий, Мартин малий, Мартин малий, Крячок чорний, Лежень, Пісочник морський, Кульон середній, Сивка морська, Бугайчик, Ремез, Инна Киселева: Мухоловка сіра, Синиця довгохвоста, Катерина Кужель: Жайворонок малий, Кирило Горшков: Брижач, Щеврик червоногрудий, Зозуля, Гуска сіра, Крячок річковий, Орлан-білохвіст, Голуб-синяк, Максим Рудік: Крячок білокрилий, Горихвістка чорна, Зозуля, Ластівка берегова, Кропив'янка прудка, Ластівка сільська, Сорокопуд сірий, Наталія Колісніченко: Зозуля, Вівчарик весняний, Олег Марцун: Мухоловка сіра, Бугайчик, Крячок чорний, Крячок річковий, Соловейко східний, Боривітер звичайний, Олег Шеремет: Очеретянка велика, Курочка водяна, Олександр Ковальчук: Лиска, Зеленяк, Сойка, Плиска біла, Рибалочка, Голуб-синяк, Канюк звичайний, Олексій Комаровський: Костогриз, Вівчарик жовтобровий, Трав'янка лучна, Очеретянка велика, Бугайчик, Крячок чорний, Кропив'янка прудка, Петро Кондрат: Горобець польовий, Горобець хатній, Горобець хатній, Дятел звичайний, Канюк звичайний, Канюк звичайний, Синиця велика, Синиця велика, Синиця велика, Гаїчка-пухляк, Синиця чорна, Слуква, Сойка, Припутень, Повзик, Дрізд співочий, Вільшанка, Крижень, Мартин жовтоногий.

2019-05-04. Виталий Мосиенко: Плиска біла, Бугайчик, Евгений Чернолев: Ластівка міська, Серпокрилець чорний, Пелікан рожевий, Очеретянка велика, Бугайчик, Вівсянка садова, Кібчик, Ластівка берегова, Чапля жовта, Побережник білохвостий, Кропив'янка сіра, Инна Киселева: Серпокрилець чорний, Очеретянка лучна, Крячок білощокий, Крячок білокрилий, Бугайчик, Кропив'янка прудка, Коловодник болотяний, Сорокопуд терновий, Вівсянка звичайна, Коноплянка, Катерина Кужель: Фазан, Чепура мала, Костянтин Пилипюк: Ластівка даурська, Наталія Колісніченко: Крячок білокрилий, Лиска, Олег Сніцар: Сова сіра, Вівчарик-ковалик, Олексій Комаровський: Ластівка сільська, Ластівка міська, Просянка, Сергій Травелян: Сорокопуд терновий, Мухоловка строката, Підсоколик великий, Мартин малий, Коловодник болотяний, Коловодник чорний.

2019-05-03. Володимир Попенко: Чапля єгипетська, Чапля єгипетська, Чапля єгипетська, Віталій Отрошко: Коноплянка, Дмитро Комаровський: Вівчарик жовтобровий, Крячок білощокий, Крячок білокрилий, Сорокопуд сірий, Трав'янка лучна, Евгений Чернолев: Тинівка лісова, Сойка, Канюк звичайний, Синиця чубата, Гаїчка-пухляк, Трав'янка лучна, Щедрик, Пронурок, Чикотень, Елена Павленко: Гриф чорний, Вівсянка садова, Кропив'янка сіра, Кропив'янка чорноголова, Щеврик польовий, Катерина Кужель: Лебідь-шипун, Чапля сіра, Гуска сіра, Лиска, Костянтин Пилипюк: Кропив'янка прудка, Мухоловка строката, Бджолоїдка, Кобилочка солов'їна, Наталія Колісніченко: Крячок чорний, Крячок білощокий, Крячок чорний, Очеретянка велика, Олег Шеремет: Мартин звичайний, Крячок білощокий, Очеретянка ставкова, Очеретянка лучна, Очеретянка велика, Олексій Комаровський: Кам'янка звичайна, Горихвістка звичайна, Голуб сизий, Серпокрилець чорний, Сергій Травелян: Очеретянка велика, Очеретянка лучна, Очеретянка ставкова, Крячок білощокий, Крячок білокрилий, Крячок чорний, Бугайчик, Кропив'янка сіра, Горихвістка звичайна.

2019-05-02. Елена Павленко: Крячок рябодзьобий, Крячок річковий, Коловодник великий, Мартин середземноморський, Крячок каспійський, Побережник чорногрудий, Крячок малий, Коловодник чорний, Крячок білокрилий, Коловодник звичайний, Сивка морська, Плиска чорноголова, Мартин тонкодзьобий, Кулик-довгоніг, Жайворонок степовий, Чепура мала, Грицик великий, Крячок чорнодзьобий, Инна Киселева: Мухоловка строката, Максим Нечипорук: Лиска, Пірникоза велика, Крячок річковий, Щеврик гірський, Наталія Колісніченко: Кобилочка солов'їна, Очеретянка велика, Зозуля, Плиска жовта, Ластівка міська, Олег Шеремет: Вівчарик весняний, Крячок чорний, Ольга Гайдук: Сойка.

2019-05-01. Дмитро Комаровський: Баранець малий, Коловодник болотяний, Жайворонок польовий, Кропив'янка чорноголова, Зозуля, Гагара чорношия, Очеретянка велика, Крячок білокрилий, Инна Киселева: Горихвістка чорна, Катерина Кужель: Лунь лучний, Мартин жовтоногий, Жайворонок степовий, Жайворонок степовий, Кирило Горшков: Трав'янка лучна, Брижач, Лунь польовий, Коловодник звичайний, Коловодник болотяний, Чайка, Брижач, Мартин жовтоногий, Мартин жовтоногий, Мухоловка строката, Костянтин Пилипюк: Коровайка, Трав'янка лучна, Зозуля, Горлиця звичайна, Коловодник болотяний, Крячок річковий, Ластівка берегова, Вівсянка садова, Крячок білокрилий, Кропив'янка сіра, Очеретянка індійська, Пелікан рожевий, Крутиголовка, Сорокопуд червоноголовий, Кібчик, Жовна сива, Совка, Максим Нечипорук: Лелека білий, Канюк звичайний, Чиж, Коловодник звичайний, Шпак звичайний, Горихвістка чорна, Синиця блакитна, Олег Шеремет: Грицик великий, Чепура велика, Коловодник звичайний, Набережник, Пірникоза чорношия, Канюк звичайний, Вівчарик-ковалик.

2019-04-30. Андрій Сімон: Щеврик лісовий, Лунь очеретяний, Тетерук, Щеврик лісовий, Дрізд-омелюх, Грицик великий, Гаїчка-пухляк, Гаїчка-пухляк, Сойка, Вівчарик жовтобровий, Лелека чорний, Коловодник лісовий, Щеврик лісовий, В'юрок, Зяблик, Підорлик малий, Инна Киселева: Очеретянка велика, Крячок річковий, Катерина Кужель: Чайка, Плиска мала жовтоголова, Плиска мала жовтоголова, Максим Нечипорук: Кулик-довгоніг, Чайка, Пісочник малий, Кропив'янка чорноголова, Наталія Колісніченко: Крутиголовка, Мухоловка білошия, Олег Сніцар: Мухоловка білошия, Крутиголовка, Куріпка сіра, Шуліка чорний, Коловодник болотяний, Брижач, Лунь лучний, Трав'янка лучна, Мухоловка строката, Рома Котик: Горобець хатній, Ластівка міська, Дятел малий, Ластівка сільська, Гуменник, Просянка, Роман Яремчук: Трав'янка лучна, Щеврик лісовий, Зяблик, Мухоловка білошия, Сойка, Гагара чорношия, Кропив'янка сіра, Дрізд-омелюх.

2019-04-29. Андрій Сімон: Чиж, Підорлик малий, Підорлик малий, Змієїд, Шпак звичайний, Щеврик лісовий, Кам'янка звичайна, Дрізд співочий, Дятел звичайний, Вівсянка звичайна, Чирянка мала, Змієїд, Крук, Жовна сива, Яструб малий, Підорлик малий, Змієїд, Одуд, Вівсянка звичайна, Кам'янка звичайна, Канюк звичайний, Жовна чорна, Щеврик лісовий, Гаїчка болотяна, Щеврик лісовий, Дятел середній, Підорлик малий, Боривітер звичайний, Вільшанка, Тетерук, Инна Киселева: Зозуля, Мухоловка білошия, Вівчарик жовтобровий, Трав'янка лучна, Кам'янка звичайна, Плиска жовта, Катерина Кужель: Чапля руда, Зеленяк, Кирило Горшков: Боривітер звичайний, Пірникоза велика, Чирянка велика, Орел-карлик, Чепура велика, Крячок білощокий, Мартин жовтоногий, Мартин жовтоногий, Крячок річковий, Плиска біла, Трав'янка лучна, Набережник, Жайворонок польовий, Зяблик, Мухоловка строката, Набережник, Лунь очеретяний, Вівсянка очеретяна, Максим Нечипорук: Сорока, Мартин жовтоногий, Максим Рудік: Очеретянка лучна, Бугайчик, Олег Марцун: Плиска біла, Олег Шеремет: Кропив'янка прудка, Мухоловка строката, Ремез, Мухоловка білошия, Очеретянка велика, Крутиголовка, Горобець хатній, Чапля сіра, Одуд, Зозуля, Щедрик, Щеврик лісовий, Сергій Травелян: Щеврик польовий, Щеврик лісовий, Одуд, Кропив'янка прудка, Трав'янка лучна, Зозуля, Посмітюха, Просянка, Горлиця звичайна, Кібчик, Лунь лучний.

2019-04-28. Андрій Сімон: Грицик великий, Орлан-білохвіст, Орлан-білохвіст, Орлан-білохвіст, Лунь очеретяний, Плиска біла, Евгений Чернолев: Кам'янка лиса, Набережник, Плиска гірська, Инна Киселева: Ластівка сільська, Ластівка міська, Вівсянка звичайна, Баранець звичайний, Кібчик, Катерина Кужель: Щеврик лісовий, Брижач, Кирило Горшков: Нерозень, Максим Рудік: Очеретянка велика, Кобилочка солов'їна, Наталія Колісніченко: Кропив'янка чорноголова, Олег Марцун: Зозуля, Скопа, Крячок білощокий, Щедрик, Кобилочка солов'їна, Очеретянка велика, Очеретянка лучна, Плиска жовта, Трав'янка чорноголова, Горихвістка чорна, Серпокрилець чорний, Ластівка міська, Ольга Гайдук: Крутиголовка, Петро Гринюк: Чернь білоока, Яков Степанов: Синьошийка, Боривітер звичайний, Лиска, Крижень.

2019-04-27. Виталий Мосиенко: Чирянка мала, Чикотень, Дятел середній, Курочка водяна, Лиска, Вівчарик-ковалик, Евгений Чернолев: Щеврик лісовий, Катерина Кужель: Коловодник великий, Щеврик польовий, Максим Рудік: Мухоловка білошия, Наталія Колісніченко: Коловодник великий, Плиска біла, Чапля сіра, Дятел малий, Ольга Гайдук: Мухоловка білошия, Дятел сирійський.

2019-04-26. Іван Лавренчук: Кропив'янка прудка, Катерина Кужель: Коловодник звичайний, Жайворонок малий, Коловодник болотяний, Костянтин Пилипюк: Поморник короткохвостий, Максим Рудік: Щеврик лісовий, Коловодник лісовий, Жовна чорна, Наталія Колісніченко: Курочка водяна, Мухоловка білошия, Вівчарик жовтобровий, Сергій Петрович: Чоботар, Ластівка міська, Баклан малий, Нерозень, Чернь червонодзьоба, Крячок річковий, Серпокрилець чорний, Трав'янка лучна, Пелікан кучерявий, Сергій Травелян: Серпокрилець чорний, Мухоловка білошия, Кропив'янка чорноголова, Вівчарик жовтобровий, Крячок річковий.

2019-04-25. Іван Лавренчук: Набережник, Коловодник лісовий, Евгений Чернолев: Брижач, Брижач, Набережник, Пісочник малий, Коловодник ставковий, Побережник малий, Коловодник чорний, Крячок малий, Курочка водяна, Катерина Кужель: Кам'янка звичайна, Баклан малий, Максим Рудік: Жайворонок польовий, Наталія Колісніченко: Коловодник болотяний, Кропив'янка чорноголова, Лунь очеретяний, Сергій Петрович: Ластівка сільська, Брижач, Пісочник малий, Побережник чорногрудий, Кулик-довгоніг, Коровайка, Крутиголовка, Чапля руда, Коловодник великий, Орел-карлик, Орлан-білохвіст, Підсоколик великий, Лунь лучний, Лунь степовий, Пелікан рожевий, Шуліка чорний, Совка, Боривітер звичайний, Лунь очеретяний, Горобець чорногрудий, Синьошийка, Кропив'янка прудка, Щеврик лісовий, Грицик великий, Пісочник морський, Побережник малий, Мартин каспійський, Чернь білоока, Галагаз, Юліан Малярчук: В'юрок, Яструб малий.

2019-04-24. Дмитро Комаровський: Крячок річковий, Плиска жовта, Елена Павленко: Синиця довгохвоста, Катерина Кужель: Кам'янка попеляста, Крижень, Максим Рудік: Лелека чорний, Олексій Комаровський: Чирянка велика, Коловодник болотяний, Коловодник болотяний, Гаїчка-пухляк, Лунь польовий, Рома Котик: Синиця блакитна, Плиска жовта, Крячок чорний, Крячок білощокий, Кобилочка солов'їна, Крячок річковий, Роман Яремчук: Свищ.

2019-04-23. Іван Лавренчук: Погонич малий, Віталій Отрошко: Зеленяк, Евгений Чернолев: Кулик-сорока, Елена Павленко: Дрізд співочий, Лунь польовий, Инна Киселева: Одуд, Кропив'янка чорноголова, Курочка водяна, Катерина Кужель: Горобець хатній, Чирянка мала, Костянтин Пилипюк: Підсоколик великий, Шуліка чорний, Соловейко західний, Синиця велика, Лунь лучний, Дрізд чорний, Мухоловка білошия, Олексій Комаровський: Крутиголовка, Рома Котик: Баранець звичайний, Пісочник малий, Кулик-довгоніг, Шуліка чорний, Синьошийка, Горихвістка звичайна, Щедрик, Дятел сирійський, Дятел звичайний, Кропив'янка чорноголова, Роман Яремчук: Дятел малий, Лебідь-кликун, Лебідь-шипун, Пірникоза велика, Пірникоза чорношия, Пірникоза сірощока, Чернь чубата, Крячок каспійський, Синьошийка, Гуска сіра, Одуд, Мартин жовтоногий, Мартин звичайний, Крижень, Вівсянка очеретяна, Горобець польовий, Баклан великий, Плиска біла, Плиска жовта, Плиска мала жовтоголова, Грак, Лелека білий, Вівчарик-ковалик, Синиця довгохвоста, Лунь очеретяний, Чепура велика, Чапля руда, Чапля сіра, Сергій Травелян: Крутиголовка, Лунь степовий, Мартин східний.

2019-04-22. Іван Лавренчук: Погонич малий, Лиска, Синьошийка, Андрій Сімон: Горіхівка, Підорлик великий, Валерій Книш: Сова сіра, Дмитро Комаровський: Набережник, Крутиголовка, Щедрик, Кулик-сорока, Ластівка сільська, Мородунка, Щеврик лісовий, Евгений Чернолев: Трав'янка лучна, Зеленяк, Кам'янка звичайна, Вівчарик весняний, Катерина Кужель: Мартин каспійський, Горихвістка чорна, Наталія Колісніченко: Мартин східний.

2019-04-21. Валерій Книш: Горихвістка чорна, Виталий Мосиенко: Чирянка мала, Влад Гедзюк: Золотомушка червоночуба, Сова сіра, Гуска сіра, Щедрик, Костогриз, Волове очко, Лелека чорний, Плиска жовта, Орлан-білохвіст, Вівчарик весняний, Крутиголовка, Вівчарик жовтобровий, Щеврик лісовий, Синьошийка, Шуліка чорний, Кулик-довгоніг, Коловодник чорний, Евгений Чернолев: Рибалочка, Одуд, Побережник чорногрудий, Трав'янка чорноголова, Чайка, Кібчик, Щеврик польовий, Крячок рябодзьобий, Гагара чорношия, Крячок річковий, Вівчарик жовтобровий, Лунь степовий, Елена Павленко: Одуд, Горихвістка звичайна, Трав'янка лучна, Инна Киселева: Лунь очеретяний, Одуд, Скопа, Нерозень, Катерина Кужель: Синьошийка, Коловодник лісовий, Кирило Горшков: Журавель сірий, Лунь очеретяний, Чирянка велика, Гуска сіра, Синьошийка, Нерозень, Широконіска, Баклан великий, Олексій Комаровський: Чикотень, Сова вухата, Кобилочка солов'їна, Крех великий, Сергій Травелян: Лелека чорний, Лунь польовий.

2019-04-20. Іван Лавренчук: Вівсянка звичайна, Вівчарик жовтобровий, Віталій Отрошко: Костогриз, Евгений Чернолев: Жовна чорна, Елена Павленко: Чирянка велика, Щеврик лісовий, Вівчарик-ковалик, Инна Киселева: Змієїд, Підорлик малий, Підсоколик великий, Кобилочка солов'їна, Синьошийка, Крутиголовка, Щеврик лісовий, Набережник, Широконіска, Боривітер звичайний, Катерина Кужель: Одуд, Чепура велика, Кирило Горшков: Канюк звичайний, Дрізд співочий, Мухоловка білошия, Вівчарик-ковалик, Сова вухата, Наталія Колісніченко: Грицик великий, Чирянка велика, Олег Сніцар: Грицик великий, Коловодник великий, Попелюх, Олег Шеремет: Трав'янка чорноголова, Трав'янка лучна, Плиска мала жовтоголова, Кобилочка солов'їна, Широконіска, Олексій Комаровський: Синьошийка, Скопа, Широконіска, Плиска жовта, Ольга Гайдук: Одуд, Плиска жовта, Кам'янка попеляста, Лунь очеретяний, Лунь лучний, Просянка, Гуска сіра, Яков Степанов: Крутиголовка, Змієїд, Підорлик малий.

2019-04-19. Іван Лавренчук: Скопа, Щедрик, Яструб малий, Крутиголовка, Голуб-синяк, Дятел білоспинний, Катерина Кужель: Журавель сірий, Юліан Малярчук: Яструб малий.

2019-04-18. Дмитро Комаровський: Баранець звичайний, Боривітер звичайний, Ластівка міська, Плиска мала жовтоголова, Кобилочка солов'їна, Нерозень, Вільшанка, Евгений Чернолев: Коловодник великий, Кобилочка солов'їна, Синьошийка, Инна Киселева: Вівчарик весняний, Катерина Кужель: Синьошийка, Синьошийка, Олег Сніцар: Одуд, Пірникоза велика, Синьошийка, Пісочник малий, Олександр Гриб: Лелека білий, Жайворонок польовий, Глушець, Орябок, Сичик-горобець, Омелюх, Золотомушка червоночуба, Зяблик, Дрізд білобровий, Голуб-синяк, Журавель сірий, Золотомушка червоночуба, Олексій Комаровський: Щедрик, В'юрок, Лунь очеретяний, Дрізд білобровий.

2019-04-17. Катерина Кужель: Шпак рожевий, Костянтин Пилипюк: Очеретянка ставкова, Олексій Комаровський: Журавель сірий, Дрізд-омелюх, Дрізд співочий, Сова бородата, Яков Степанов: Коловодник великий, Грицик великий, Брижач, Коловодник великий.

2019-04-16. Іван Лавренчук: Слуква, Катерина Кужель: Чирянка велика, Чапля сіра, Ворона сіра, Крутиголовка, Ремез, Одуд, Чернь білоока, Просянка, Припутень, Нерозень, Олексій Комаровський: Тетерук, Ольга Гайдук: Ремез, Рома Котик: Щеврик лучний, Сова сіра.

2019-04-15. Валерій Книш: Синиця блакитна, Елена Павленко: Крячок рябодзьобий, Пісочник малий, Чоботар, Брижач, Чоботар, Пісочник морський, Журавель степовий, Чапля руда, Боривітер звичайний, Кам'янка звичайна, Совка, Мартин тонкодзьобий, Катерина Кужель: Дятел звичайний, Синиця блакитна, Гоголь, Баклан великий, Гуска сіра, Попелюх, Шилохвіст, Вільшанка, Чернь червонодзьоба, Огар, Гуска білолоба, Голуб-синяк, Шуліка чорний, Лелека білий, Пірникоза мала, Пірникоза чорношия, Синиця вусата, Чернь чубата, Дрізд-омелюх, Волове очко, Костянтин Пилипюк: Щеврик лісовий, Синьошийка, Пісочник малий, Сорока, Горобець хатній, Кам'янка лиса, Олексій Комаровський: Брижач, Золотомушка червоночуба, Лелека білий, Пісочник малий, Шуліка чорний, Вівчарик-ковалик, Лелека чорний, Коловодник великий, Одуд, Змієїд, Сич волохатий, Глушець, Ольга Гайдук: Синиця блакитна, Горлиця садова, Сергій Травелян: Плиска жовта, Щеврик лучний, Кобилочка солов'їна, Нерозень, Юліан Малярчук: Яструб малий.

2019-04-14. Іван Лавренчук: Тетерук, Виталий Мосиенко: Плиска біла, Припутень, Чикотень, Шпак звичайний, Вільшанка, Горихвістка чорна, Боривітер звичайний, Владислав Чернолєв: Сойка, Чоботар, Пісочник малий, Щеврик лісовий, Чернь білоока, Дятел малий, Евгений Чернолев: Брижач, Коловодник болотяний, Лелека білий, Просянка, В'юрок, Галка, Грицик великий, Чапля руда, Плиска жовта, Гагара чорношия, Дрізд співочий, Вівчарик-ковалик, Вівчарик-ковалик, Боривітер звичайний, Инна Киселева: Лелека чорний, Катерина Кужель: Синиця велика, Вівсянка очеретяна, Дрізд чорний, В'юрок, Сойка, Грак, Горобець польовий, Зимняк, Вівсянка звичайна, Чиж, Лунь польовий, Підкоришник звичайний, Чикотень, Щиглик, Свищ, Пірникоза велика, Костогриз, Шпак звичайний, Посмітюха, Сорокопуд сірий, Кирило Горшков: Набережник, Шпак звичайний, Максим Рудік: Чернь чубата, Крячок річковий, Чапля сіра, Пісочник малий, Плиска жовта, Олег Марцун: Жайворонок польовий, Лунь степовий, Кам'янка звичайна, Олексій Комаровський: Грицик великий, Сергій Травелян: Ластівка сільська, Ластівка міська, Пірникоза чорношия, Коловодник великий, Золотомушка червоночуба.

2019-04-13. Володимир Попенко: Лунь очеретяний, Жайворонок польовий.

2019-04-12. Валерій Книш: Коноплянка, Виктор Севидов: Могильник, Инна Киселева: Горихвістка чорна, Касаткіна Любов: Лунь польовий, Олег Шеремет: Коловодник великий, Брижач, Олексій Сапуга: Золотомушка червоночуба, Ольга Гайдук: Плиска мала жовтоголова, Кобилочка солов'їна, Синьошийка, Вівчарик-ковалик, Гуска білолоба, Крутиголовка, Синиця вусата, Трав'янка чорноголова, Чапля сіра.

2019-04-11. Білик Ірина: Сова вухата, Плиска біла, Дмитро Комаровський: Трав'янка чорноголова, Костянтин Пилипюк: Горихвістка звичайна, Наталія Колісніченко: Пісочник малий, Брижач, Мартин жовтоногий, Олег Сніцар: Лелека білий, Глушець, Дрізд білобровий, Лунь польовий, Олег Шеремет: Коловодник лісовий, Юліан Малярчук: Яструб малий.

2019-04-10. Костянтин Пилипюк: Хрустан, Кам'янка попеляста, Жайворонок малий, Плиска жовта, Кулик-сорока, Мартин середземноморський, Мартин чорнокрилий, Лунь степовий, Щеврик польовий, Ластівка сільська, Рибалочка, Коловодник чорний, Коловодник великий, Вівчарик весняний, Косар, Грицик великий, Чапля руда, Шпак звичайний, Ластівка міська, Серпокрилець чорний, Крячок чорнодзьобий, Олег Сніцар: Сова бородата, Щеврик лісовий, Олег Шеремет: Грицик великий, Пісочник малий, Шуліка чорний, Лелека чорний, Синьошийка, Олексій Сапуга: Лунь степовий.

2019-04-09. Валерій Книш: Чапля сіра, Канюк звичайний, Вільшанка, Гаїчка болотяна, Зяблик, Синиця довгохвоста, Вівчарик-ковалик, Василь Глеба: Лунь степовий, Дмитро Комаровський: Нерозень, Широконіска, Сова довгохвоста, Лелека чорний, Підкоришник короткопалий, Голуб-синяк, Грицик великий, Коловодник великий, Пірникоза чорношия, Скопа, Коловодник звичайний, Яструб великий, Пісочник малий, Синьошийка, Чайка, Инна Киселева: Шуліка чорний, Наталія Колісніченко: Качка каролінська, Олег Марцун: Набережник, Олег Сніцар: Лунь очеретяний, Журавель сірий, Дятел білоспинний, Жайворонок польовий, Сич волохатий, Сергій Травелян: Кам'янка звичайна, Фазан, Огар, Синьошийка, Вівчарик весняний, Плиска мала жовтоголова, Юліан Малярчук: Жайворонок польовий, Жайворонок польовий, Лелека білий, Яструб малий, Трав'янка чорноголова, Канюк звичайний, Трав'янка чорноголова, Дрізд співочий.

2019-04-08. Влад Гедзюк: Кропив'янка чорноголова, Дятел малий, Мухоловка строката, Курочка водяна, Баранець звичайний, Коловодник болотяний, Гуска білолоба, Щеврик лучний, В'юрок, Канюк звичайний, Сич хатній, Сорокопуд сірий, Посмітюха, Евгений Чернолев: Чайка шпорова, Плиска мала жовтоголова, Баранець звичайний, Щеврик червоногрудий, Пісочник малий, Косар, Чапля руда, Нерозень, Гуска сіра, Чернь білоока, Плиска чорноголова, Ластівка сільська, Кулик-довгоніг, Мартин каспійський, Дрізд білобровий, Синиця довгохвоста, Инна Киселева: Качка каролінська, Коловодник великий, Максим Рудік: Вільшанка, Гаїчка болотяна, Наталія Колісніченко: Коловодник лісовий, Олег Марцун: Вівчарик-ковалик, Олег Сніцар: Лелека чорний, Олег Шеремет: Дрізд співочий, Плиска жовта, Вівсянка очеретяна, Гуска сіра, Тинівка лісова, Припутень, Припутень, Вівчарик-ковалик, Вільшанка, Баранець звичайний, Боривітер звичайний, Мартин жовтоногий, Поліна Тимків: Горихвістка чорна, Дрізд білобровий, Щедрик, Рома Котик: Лунь степовий, Мухоловка строката, Кам'янка звичайна, Зяблик, Тинівка лісова, Коловодник болотяний, В'юрок, Сич хатній, Посмітюха, Рибалочка, Пірникоза чорношия.

2019-04-07. Іван Лавренчук: Лунь польовий, Володимир Мерзлікін: Боривітер звичайний, Галка, Горихвістка чорна, Горобець польовий, Дрізд чорний, Зяблик, Костогриз, Крижень, Крук, Лунь очеретяний, Одуд, Плиска біла, Посмітюха, Припутень, Чапля сіра, Щеврик лісовий, Щиглик, Віталій Отрошко: В'юрок, Сойка, Дятел середній, Дар'я Терещенко: Горихвістка чорна, Пірникоза велика, Крижень, Инна Киселева: Пісочник малий, Коловодник чорний, Побережник чорногрудий, Кирило Горшков: Вільшанка, Шпак звичайний, Коноплянка, Попелюх, Вівсянка очеретяна, Шуліка чорний, В'юрок, Жайворонок польовий, Плиска біла, Боривітер звичайний, Максим Рудік: Кропив'янка чорноголова, Крутиголовка, Наталія Колісніченко: Лелека білий, Синьошийка, Мартин чорнокрилий, Олег Марцун: Одуд, Трав'янка чорноголова, Чепура велика, Олексій Сапуга: Сич волохатий, Сова бородата, Глушець, Гаїчка-пухляк, Тетерук, Дрізд білобровий, Яков Степанов: Коловодник лісовий, Качка каролінська.

2019-04-06. Іван Лавренчук: Лунь степовий, Білик Ірина: Мартин звичайний, Жовна сива, Зяблик, Дятел звичайний, Горлиця садова, Чикотень, Чечітка звичайна, Шпак звичайний, Виталий Мосиенко: Пірникоза велика, Попелюх, Синиця вусата, Влад Гедзюк: Синиця блакитна, Підорлик малий, Дятел сирійський, Вільшанка, Дрізд співочий, Лелека білий, Вівчарик-ковалик, Тинівка лісова, Володимир Мерзлікін: Вівсянка звичайна, Вівчарик-ковалик, Вільшанка, Дрізд співочий, Дятел звичайний, Дятел сирійський, Зеленяк, Зяблик, Коноплянка, Костогриз, Крижень, Лебідь-шипун, Мартин жовтоногий, Пірникоза велика, Синиця блакитна, Сойка, Трав'янка чорноголова, Віталій Отрошко: Вівчарик-ковалик, Евгений Чернолев: Мартин чорнокрилий, Инна Киселева: Коловодник великий, Грицик великий, Коловодник лісовий, Кирило Горшков: Гуска білолоба, Зимняк, Дятел звичайний, Зяблик, Дрізд-омелюх, Жовна сива, Вільшанка, Чиж, Костогриз, Шпак звичайний, Дятел сирійський, Припутень, Припутень, Шуліка чорний, Широконіска, Рома Котик: Горлиця садова, Галка, Грак, Сойка, Шпак звичайний, Чикотень, Підорлик малий, Зеленяк, Золотомушка жовточуба, Вівчарик-ковалик, Сорока, Яков Степанов: Припутень, Вівсянка звичайна, Лелека чорний, Плиска біла, Лелека білий, Зяблик, Костогриз, Дрізд співочий, Вільшанка, Плиска біла, Шпак звичайний, Грицик великий.

2019-04-05. Владислав Чернолєв: Голуб сизий, Крутиголовка, Евгений Чернолев: Крутиголовка, Дятел звичайний, Вільшанка, Инна Киселева: Трав'янка чорноголова, Ремез, Шилохвіст, Коловодник лісовий, Синиця вусата, Вільшанка, Поліна Тимків: Чернь червонодзьоба, Чернь чубата, Сивка звичайна, Грицик великий, Кам'янка звичайна, Сергій Травелян: Шуліка чорний, Пісочник малий, Набережник.

2019-04-04. Іван Лавренчук: Коловодник лісовий, Змієїд, Коноплянка, Наталія Колісніченко: Вівсянка очеретяна, Попелюх, Плиска біла, Чернь чубата, Припутень, Лиска, Синиця вусата, Олег Марцун: Припутень, Чапля сіра, Лунь очеретяний, Вівсянка очеретяна, Чайка, Журавель сірий, Баранець звичайний, Чирянка велика, Плиска біла, Баклан великий, Вільшанка, Коноплянка, Мандаринка, Шилохвіст, Свищ, Мартин звичайний, Шпак звичайний, Жайворонок лісовий, Лелека білий, Зяблик, Гуска білолоба, Ремез, Ольга Гайдук: Зяблик, Дятел сирійський, В'юрок, Сергій Травелян: Міхахеліс.

2019-04-03. Костянтин Пилипюк: Чирянка велика, Плиска біла, Плиска гірська, Галка, Коловодник лісовий, Баранець звичайний, Дрізд співочий, Крук, Щеврик лучний, Горлиця садова, Олег Марцун: Змієїд, Пірникоза мала, Пірникоза велика, Рома Котик: Боривітер звичайний, Сергій Травелян: Бугай, Щедрик, Брижач, Грицик великий.

2019-04-02. Іван Лавренчук: Жайворонок лісовий, Валерій Книш: Горихвістка чорна, Касаткіна Любов: Синиця довгохвоста, Синиця довгохвоста, Костянтин Пилипюк: Дятел звичайний, Брижач, В'юрок, Вівчарик-ковалик, Дрізд білобровий, Максим Рудік: Баклан великий, Чернь чубата, Широконіска, Чернь червонодзьоба, Синиця вусата, Грицик великий, Наталія Колісніченко: Ремез, Пірникоза мала, Дрізд співочий, Олег Шеремет: Лунь польовий, Рома Котик: Синиця вусата, Грицик великий, Чернь червонодзьоба, Попелюх, Широконіска, Сорокопуд сірий.

2019-04-01. Дмитро Комаровський: Лунь очеретяний, Волове очко, Вівсянка очеретяна, Брижач, Инна Киселева: Брижач, Коловодник звичайний, Олег Шеремет: Лелека білий, Чернь чубата, Плиска біла, Шпак звичайний, Олексій Комаровський: Горихвістка чорна, Чайка, Жовна чорна, Вівсянка очеретяна, Баранець звичайний, Олексій Сапуга: Дрізд білобровий, Роман Яремчук: Попелюх, Зяблик, Крижень, Лиска, Чепура велика, Припутень, Шпак звичайний, Сергій Травелян: Підорлик малий, Змієїд, Трав'янка чорноголова, Ремез, Вівчарик-ковалик, Дрізд співочий.

2019-03-31. Влад Гедзюк: Попелюх, Пірникоза велика, Грицик великий, Чернь червонодзьоба, Горихвістка чорна, Горлиця садова, Віталій Отрошко: Зяблик, Евгений Чернолев: Баклан великий, Мартин чорнокрилий, Инна Киселева: Лунь очеретяний, Мартин чорнокрилий, Мартин східний, Кулик-сорока, Чирянка велика, Грицик великий, Вівчарик-ковалик, Олег Сніцар: Голуб сизий.

2019-03-30. Влад Гедзюк: Нерозень, Вівсянка очеретяна, Лунь очеретяний, Широконіска, Сивка звичайна, Плиска біла, Щиглик, Евгений Чернолев: Щиглик, Коловодник звичайний, Брижач, Пісочник морський, Мартин тонкодзьобий, Жайворонок польовий, Чирянка велика, Чернь чубата, Просянка, Зимняк, Посмітюха, Лебідь-шипун, Плиска біла, Коловодник лісовий, Вівчарик-ковалик, Лелека білий, Волове очко, Максим Нечипорук: Ворона сіра, Синиця велика, Олег Шеремет: Повзик, Чикотень, Підкоришник звичайний, Горобець польовий, Зяблик, Лиска, Грак, Ворона сіра, Чайка, Сорокопуд сірий, Голуб сизий, Пірникоза велика, Попелюх, Синиця вусата, Журавель сірий, Жовна сива, Сич хатній, Горихвістка чорна, Чирянка велика, Ремез, Поліна Тимків: Коноплянка, Вівчарик-ковалик, Яструб малий, Чирянка велика, Коловодник звичайний, Лунь очеретяний, Трав'янка чорноголова, Чайка, Канюк звичайний, Лелека білий, Синиця вусата, Голуб-синяк, Золотомушка червоночуба, Чапля сіра, Дрізд співочий, Мартин чорнокрилий, Мартин сивий, Юліан Малярчук: Сова довгохвоста.

2019-03-29. Іван Лавренчук: Змієїд, Орябок, Шилохвіст, Слуква, Крук, Канюк звичайний, Владислав Чернолєв: Коловодник лісовий, Широконіска, Попелюх, Дмитро Комаровський: Вівчарик-ковалик, Ремез, Синиця вусата, Чирянка велика, Максим Нечипорук: Синиця блакитна, Крижень, Мартин звичайний, Плиска гірська, Олександр Ковальчук: Ворона сіра, Дятел звичайний, Гаїчка болотяна, Вівсянка звичайна, Синиця велика, Крук, Зяблик, Горобець польовий, Рома Котик: Щиглик, Мартин східний, Мартин чорнокрилий, Золотомушка червоночуба, Мартин сивий, Побережник чорногрудий, Сорокопуд сірий, Синиця велика, Вівсянка очеретяна, Канюк звичайний.

2019-03-28. Влад Гедзюк: Мартин чорнокрилий, Мартин східний, Зяблик, Синиця велика, Золотомушка червоночуба, Голуб-синяк, Максим Нечипорук: Сойка, Зеленяк, Максим Рудік: Гуска білолоба, Сергій Петрович: Шилохвіст, Лебідь малий, Чирянка велика, Синиця вусата, Коловодник лісовий, Сергій Травелян: Лелека білий, Трав'янка чорноголова, Юрій Кодруль: Дрізд співочий, Коловодник лісовий, Брижач, Пісочник морський, Мартин тонкодзьобий, Кулик-сорока, Кулик-довгоніг, Чирянка велика.

2019-03-27. Виктор Севидов: Сова сіра, Максим Рудік: Синиця чорна, Мартин чорнокрилий, Коловодник звичайний, Ольга Гайдук: Сойка, Дятел середній, Жовна сива.

2019-03-26. Влад Гедзюк: Вівсянка звичайна, Чернь морська, Яструб малий, Турпан, Дрізд-омелюх, Чернь чубата, Гаїчка-пухляк, Припутень, Гуска сіра, Шилохвіст, Золотомушка жовточуба, Коловодник звичайний, Брижач, Чирянка велика, Трав'янка чорноголова, Побережник чорногрудий, Чайка, Пісочник малий, Лелека чорний, Мартин звичайний, Дарина Тертична: Дрізд чорний, Дмитро Комаровський: Канюк степовий, Лелека білий, Плиска біла, Припутень, Мартин східний, Инна Киселева: Жовна сива, Дрізд співочий, Плиска біла, Вільшанка, Чикотень, Максим Рудік: Синиця чубата, Лунь очеретяний, Сергій Петрович: Гуменник.

2019-03-25. Валерій Книш: Горихвістка чорна, Плиска біла, Лелека білий, Дрізд-омелюх, Максим Нечипорук: Дрізд чорний, Зяблик, Вільшанка, Дятел сирійський, Наталія Колісніченко: Вівчарик-ковалик, Жовна чорна, Сова сіра, Олександр Гриб: Чечітка звичайна, Орябок, Жайворонок лісовий, Роман Яремчук: Чечітка звичайна, Вівсянка звичайна, Жайворонок лісовий, Синиця велика, Дрізд чорний, Вільшанка, Гаїчка-пухляк, Синиця чорна, Золотомушка жовточуба, Пірникоза мала, Дятел звичайний, Тинівка лісова, Дятел білоспинний, Орябок, Щиглик, Синиця блакитна, Сергій Петрович: Омелюх, Гуска білолоба, Чайка, Лелека білий, Припутень, Шпак звичайний, Плиска біла, Кулик-сорока, Журавель сірий, Жайворонок польовий, Голуб-синяк, Коловодник звичайний, Яков Степанов: Лебідь-шипун, Сорока, Пірникоза велика, Широконіска, Голуб сизий, Сойка.

2019-03-24. Инна Киселева: Сич хатній, Кирило Горшков: Пірникоза велика, Чернь чубата, Чернь морська, Чирянка велика, Попелюх, Свищ, Максим Рудік: Трав'янка чорноголова, Дрізд співочий, Золотомушка жовточуба, Свищ, Лелека білий, Мартин жовтоногий, Чирянка велика, Лебідь-кликун, Брижач, Вівчарик-ковалик, Олег Сніцар: Синиця чубата, В'юрок, Петро Гринюк: Горіхівка, Сичик-горобець, Сергій Травелян: Широконіска, Чирянка велика, Коловодник звичайний, Боривітер звичайний, Лунь очеретяний, Баранець звичайний, Сич хатній.

2019-03-23. Іван Лавренчук: Глушець, Сова вухата, Инна Киселева: Вівчарик-ковалик, Кирило Горшков: Гуменник, Максим Нечипорук: Плиска біла, Горлиця садова, Олег Сніцар: Чикотень, Горихвістка чорна, Олексій Комаровський: Припутень, Сова сіра, Рома Котик: Лунь очеретяний, Чирянка мала, Чирянка велика, Коловодник звичайний, Лелека чорний, Вільшанка, Горихвістка чорна, Юліан Малярчук: Підкоришник звичайний, Зяблик, Коноплянка, Зеленяк, Вільшанка.

2019-03-22. Валерій Книш: Шпак звичайний, Инна Киселева: Журавель сірий, Жайворонок польовий, Лелека білий, Чайка, Максим Нечипорук: Костогриз, Щиглик, Роман Яремчук: Дятел сирійський, Підкоришник звичайний, Синиця блакитна, Горобець польовий.

2019-03-21. Максим Нечипорук: Горобець польовий, Грак, Наталія Колісніченко: Пірникоза велика, Олександр Гриб: Омелюх, Горобець хатній, Горобець польовий, Жовна сива, Дятел білоспинний, Волове очко, Гоголь, Лебідь-шипун, Лебідь-кликун, Чернь морська, Турпан, Підкоришник звичайний, Свищ, Грак, Крук, Олексій Сапуга: Баранець малий, Ольга Гайдук: Горлиця садова, Поліна Тимків: Жовна зелена, Зяблик, Жовна чорна, Костогриз, Сергій Травелян: Мартин чорнокрилий, Пірникоза велика.

2019-03-20. Василь Боднар: Вівсянка звичайна, Боривітер звичайний, Щеврик лісовий, Кам'янка звичайна, Максим Нечипорук: Горобець хатній, Максим Рудік: Зеленяк, Пірникоза велика, Ольга Гайдук: Огар, Петро Гринюк: Крех середній, Казарка червоновола, Підкоришник короткопалий, Юрій Кодруль: Мандаринка, Дрізд білобровий, Вівсянка звичайна.

2019-03-19. Василь Боднар: Орлан-білохвіст, Дмитро Комаровський: Зяблик, Голуб-синяк, Мартин чорнокрилий, Гуска білолоба, Инна Киселева: Синиця вусата, Максим Нечипорук: Вівсянка звичайна, Чикотень, Олег Сніцар: Коловодник звичайний, Чирянка велика, Гоголь, Мартин звичайний, Лебідь-кликун, Лебідь малий, Золотомушка жовточуба, Чирянка мала, Крех великий, Ольга Гайдук: Чайка, Просянка, Коноплянка, Плиска біла, Ремез, Сорока, Крук, Чепура велика.

2019-03-18. Елена Павленко: Синиця вусата, Галагаз, Лебідь-шипун, Галка, Просянка, Сорока, Костянтин Пилипюк: Боривітер звичайний, Коноплянка, Гагара чорношия, Зеленяк, Курочка водяна, Лебідь-кликун, Лебідь-шипун, Жайворонок лісовий, Максим Рудік: Плиска біла, Вівсянка очеретяна, Чайка, Мартин звичайний, Лелека білий, Горіхівка, Наталія Колісніченко: Синиця чубата, Олексій Сапуга: Гуска білолоба, Журавель сірий, Чайка, Сергій Травелян: Чайка, Журавель сірий, Попелюх.

2019-03-17. Іван Лавренчук: Глушець, Виталий Мосиенко: Чикотень, Пірникоза велика, Шпак звичайний, Костянтин Пилипюк: Крячок рябодзьобий, Жайворонок польовий, Широконіска, Пірникоза велика, Чайка, Дятел сирійський, Попелюх, Галагаз, Одуд, Лелека білий, Гуменник, Гуска білолоба, Мартин каспійський, Кам'янка звичайна, Трав'янка чорноголова, Свищ, Чепура велика, Чикотень, Коловодник звичайний, Чоботар, Максим Нечипорук: Сова довгохвоста, Синиця чубата, Олег Сніцар: Зеленяк, Шпак звичайний, Коноплянка, Припутень, Зяблик, Яструб малий, Боривітер звичайний, Олексій Сапуга: Синиця довгохвоста, Зеленяк, Чайка, Волове очко, Голуб-синяк, Горихвістка чорна, Рома Котик: Лелека білий, Трав'янка чорноголова, Плиска біла, Чапля сіра, Юліан Малярчук: Яструб малий, Чайка, Яков Степанов: Канюк звичайний, Канюк звичайний, Сорокопуд сірий, Трав'янка чорноголова, Коноплянка, Жовна сива, Снігур.

2019-03-16. Андрій Сімон: Снігур, Підкоришник звичайний, Елена Павленко: Плиска біла, Волове очко, Олексій Сапуга: Баранець звичайний, Яструб великий.

2019-03-15. Іван Лавренчук: Плиска біла, Андрій Сімон: Дрізд співочий, Василь Боднар: Жайворонок польовий, Шуліка чорний, Баклан великий, Наталія Колісніченко: Синиця вусата, Олексій Сапуга: Шилохвіст, Дрізд співочий, Поліна Тимків: Плиска біла, Щеврик лучний, Щиглик, Жайворонок польовий, Юрій Кодруль: Плиска біла, Гуска білолоба, Пірникоза велика, Крячок рябодзьобий, Коловодник звичайний, Широконіска, Попелюх, Чернь чубата, Жайворонок польовий, Лебідь малий, Чайка, Мартин каспійський, Трав'янка чорноголова, Горихвістка чорна, Галка.

2019-03-14. Василь Боднар: Шуліка чорний, Дмитро Комаровський: Гаїчка-пухляк, Тетерук, Шпак звичайний, Свищ, Лебідь малий, Шилохвіст, Максим Рудік: Бугайчик, Олексій Сапуга: Омелюх, Юліан Малярчук: Золотомушка жовточуба, Синиця чорна.

2019-03-13. Максим Рудік: Жайворонок польовий, Сивка звичайна, Наталія Колісніченко: Костогриз, В'юрок, Олексій Комаровський: Горобець хатній.

2019-03-12. Василь Боднар: Сорока, Яструб малий, Яструб малий, Журавель сірий, Канюк звичайний, Лебідь-шипун, Лиска, Наталія Колісніченко: Припутень, Шпак звичайний, Зяблик, Сергій Петрович: Сич хатній, Костогриз, Юліан Малярчук: Вівсянка очеретяна, Крук.

рідкісні зустрічі та знахідки


Ластівка даурська (Hirundo daurica)

© Костянтин Пилипюк
2019-04-26
Одеська обл., Овідіопольський район, очисні споруди біля с.Санжійка.

Третя зустріч для Азово-Чорноморського регіону та країни вцілому, за виключенням о. Зміїний та Кримського півострова, де наразі цей вид є гніздовим.


Чапля єгипетська (Bubulcus ibis)

© Володимир Попенко
2019-04-30
Запорізька обл,, р-н, ок.с.Радивонівка

Рідкісний зальотний вид. Загалом для країни відомо близько десятка зустрічей.


Сорокопуд червоноголовий (Lanius senator)

© Костянтин Пилипюк
2019-04-28
Одеська обл., Будацький лиман, кефалеве госп-во.

В цілому рідкісний для країни птах. Зустрічається під час весняних міграцій у Північно-Західному причорномор'ї.


Чайка шпорова (Vanellus spinosus)

© Евгений Чернолев
2019-04-07
Одеська область, Овідіопольський район, с. Грибівка

Друга реєстрація в Україні. Перша зустріч датується 1837 роком теж в околицях Одеси.

ще рідкості...

відео

2019-06-17. Крячок чорний (Яков Степанов).

2019-06-02. Очеретянка велика (Станіслав Гр).

2019-05-11. Очеретянка велика (Николай Змиевский).

2019-05-08. Тетерук (Олег Сніцар).

2019-04-06. Грицик великий (Яков Степанов).

2019-03-26. Пірникоза велика (Яков Степанов).

2019-03-20. Золотомушка жовточуба (Наталія Колісніченко), Синиця довгохвоста (Наталія Колісніченко).

2019-02-24. Вівсянка очеретяна (Николай Змиевский).

2019-02-05. Вівсянка звичайна (Николай Змиевский).

2019-01-25. Вільшанка (Наталія Колісніченко), Вільшанка (Наталія Колісніченко).

2019-01-17. Чапля сіра (Наталія Колісніченко), Очеретянка велика (Наталія Колісніченко), Золотомушка жовточуба (Наталія Колісніченко).

ще відео...

нерозпізнані птахи


2019-06-17

Олег Сніцар: Тут варіантів два: ставкова або чагарникова.Ставкова, ніби не любить сидіти на верхівці очерету, завжди ховається в середніх ярусах. Більше
[....]

2019-06-17

коментарів поки що немає:

2019-06-15

Юліан Малярчук: Як видаляти фотографії? Щось не знаходжу функції на сайті.

2019-06-15

коментарів поки що немає:

2019-06-15

коментарів поки що немає:

інші нерозпізнані птахи...